Producenci
Eaton Podstawa do montażu na biurku z dwoma monitorami do wyświetlaczy z płaskim ekranem o przekątnej od 13 do 27 cali DDR1327SDD
Opis
Uchwyt biurkowy zgodny ze standardem VESA DDR1327SDD, pozwala na zamontowanie dwóch monitorów z płaskim ekranem na solidnej podstawie, uwalniając cenne miejsce do pracy na biurku lub stole. Zalecany do domu lub biura, DDR1327SDD pasuje do większości płaskich wyświetlaczy o przekątnej od 13 do 27 cali.
Ustaw monitory jednym dotknięciem, aby zoptymalizować kąt widzenia i wysokość, aby dopasować je do otoczenia i poziomu komfortu. Możliwość obrotu o 180° i pochylenia w zakresie od -45° do +45° minimalizuje odblaski i zapewnia wygodne oglądanie pod różnymi kątami. Obrót o 360° umożliwia oglądanie monitorów w orientacji pionowej lub poziomej.
Każdy uchwyt VESA obsługuje obciążenie do 11,8 kg. Wytrzymała stalowa rama z odporną na zarysowania powłoką proszkową wytrzymuje częste manipulacje i komponuje się z każdym wystrojem. Elementy montażowe są dołączone. Zgodny z wyświetlaczami zgodnymi ze standardem VESA z jednym z następujących wzorów otworów montażowych: 75 x 75 mm, 75 x 100 mm, 100 x 75 mm i 100 x 100 mm.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 12 kg |
| Regulacja w poziomie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 46 x 80.5 x 25.4 cm |
| Waga | 4.79 kg |