Producenci
Eaton Przenośny koncentrator USB 3.0 SuperSpeed z 4 portami U360-004-MINI
Opis
Przenośny koncentrator USB 3.x (5 Gb/s) z 4 portami
Podłącz maksymalnie cztery urządzenia USB za pośrednictwem jednego portu USB 3.0 w komputerze stacjonarnym, laptopie lub tablecie
- Przenośna konstrukcja z wbudowanym kablem o długości 1 stopy. kabel
- Szybkość przesyłania danych USB do 5 Gb/s
- Podłącz i graj
- 3-letnia ograniczona gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 1 x USB Type A Męska |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Opakowanie: 13.97 x 9.91 x 3.05 cm |
| Waga | 0.11 kg |