Producenci
Eaton Stacja dokująca 100W USB-C DOCKING STATION U442-DOCK7D-B
Opis
Stacja dokująca USB-C, potrójny wyświetlacz - 4K HDMI i DP, VGA, porty koncentratora USB 3.x (5 Gb/s) i USB 2.0, GbE, ładowanie PD 100 W
Stacja dokująca USB-C z 14 portami umożliwia przesyłanie lustrzane lub rozszerzanie wideo z laptopa lub komputera PC na aż 3 różne wyświetlacze.
- Wykorzystuje tryb MST do jednoczesnego rozszerzania pulpitu w rozdzielczości 720p na monitory HDMI, DisplayPort i VGA
- Odwzorowuje jednocześnie obraz wideo 1080p na monitorach HDMI, DisplayPort i VGA
- Obsługuje moc wyjściową 20 V 5 A (100 W) do szybkiego ładowania urządzeń mobilnych o dużej pojemności
- Łączy Cię z przewodową siecią Ethernet 10/100/1000, gdy nie jest dostępny Wi-Fi
- Porty USB-C, USB-A i karty pamięci umożliwiają podłączenie dysków flash i innych urządzeń peryferyjnych
- 3-letnia ograniczona gwarancja
Dane techniczne
| Porty we/wy | 2 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 3 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 1 x D-Sub |
| Porty we/wy | 2 x Czytnik kart |
| Dokowanie | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 18.8 x 350 x 74 mm |
| Waga | 0.25 kg |