Producenci
Eaton Stacja dokująca USB-C 4K HDMI, USB 3.2 Gen 1, koncentrator USB-A, GbE, karta pamięci, ładowanie PD 100 W, odłączany przewód U442-DOCK5D-GY
Opis
Stacja dokująca USB-C - 4K HDMI, USB 3.x (5 Gb/s), porty koncentratora USB-A/C, GbE, karta pamięci, ładowanie PD 100 W, odłączany przewód
Stacja dokująca USB-C z funkcją ładowania PD dodaje porty HDMI, USB-A, Ethernet i karty pamięci do Chromebooka, laptopa lub tabletu z systemem Windows.
- Konwertuje sygnały audio/wideo z laptopów i innych urządzeń obsługujących tryb alternatywny USB-C DisplayPort
- Obsługuje rozdzielczości 4K do 3840 x 2160 (przy 30 Hz), zapewniając krystalicznie czysty obraz
- Połącz się z przewodową siecią Ethernet 10/100/1000 Mb/s (Gigabit), gdy Wi-Fi jest niedostępne
- Naładuj laptopa hosta mocą wyjściową ładowania PD do 100 W (20 V 5 A).
- Porty USB-C, USB-A i karty pamięci umożliwiają podłączenie dysków flash i innych urządzeń peryferyjnych
- 3-letnia ograniczona gwarancja
Dane techniczne
| Długość przewodu | 12 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ A Żeńska x3 |
| Złącza #1 | USB Typ C Żeńska x 2 |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | Czytnik kart SD |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 14 x 126 x 62 mm |
| Waga | 0.14 kg |