Producenci
Eaton UPS 3S Mini 36W 3SM36
Opis
Bezpieczna ciągłość usług dla podłączonych sprzętów podczas przerw w dostawie prądu z niedrogim i kompaktowy UPS DC zasilanie routerów internetowych, kamer IP i Smart kontrolerów.
Dane techniczne
| Moc czynna | 36 W |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 3.7 V |
| Pojemność akumulatora | 2200 mAh |
| Typ obudowy | Desktop |
| Akcesoria w zestawie | Adaptery (5,5 x 2,5 / 5,5 x 2,1 / 4,75 x 1,7 / 3,5 x 1,35) |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 95,5 x 30 x 136 mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: IEC 62477-1, CE mark, CB report |
| Video | |
| Video |