Producenci
Eaton UPS 3ph 93T 40kVA IB 93T40KMBSB
Opis
Eaton 93T UPS, Tower Online UPS, 40 kVA, 3-fazowe wejście/3-fazowe wyjście, jednostkowy współczynnik mocy, wewnętrzny przełącznik bypassu, miejsce na wewnętrzne baterie
Dane techniczne
| Moc pozorna | 40 kVA |
| Moc czynna | 40000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Typ obudowy | Tower |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1575 x 740 x 380 mm |
| Waga | 159 kg |