Producenci
Eaton UPS 5P 850 Tower 5P850i; 850VA / 600W; RS232/USB czas po
Opis
Eaton 5P 850i VA - wersja wieżowa
Nowy Eaton 5P jest nowej generacji zasilaczem UPS line-interactive o mocach 650 VA-1550 VA, z nowoczesnym wyświetlaczem LCD wyposażonym w funkcję pomiaru energii. 5P jest idealnym zasilaczem do ochrony urządzeń IT i sieciowych, takich jak serwery, przełączniki, routery i urządzenia magazynujące dane, w wykonaniu wieżowym i stelażowym.
Link do specyfikacji: http://powerquality.eaton.com/5P850i.aspx?CX=65
Dane techniczne
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne | - Graficzny wyświetlacz LCD (7 języków) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: od 0 do 35 stopni C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 230 mm |
| Waga | 10.4 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wejściowe bez użycia baterii: 160-294V 47-70Hz |
| Video | |
| Video |