Producenci
Eaton UPS 5SC 1500i 5SC1500i
Opis
Eaton 5SC 1500 VA Tower
UPS Eaton 5SC zapewnia niedrogie i niezawodne zasilanie dla małych serwerów firmowych. Wypełniając naszą ofertę przodujących na rynku zasilaczy UPS, 5SC jest wyposażony w interfejs LCD przedstawiający w czasie rzeczywistym stan pracy zasilacza i pomiary, dostarcza sinusoidalne napięcie wyjściowe kompatybilne ze współczesnymi z najbardziej czułymi urządzeniami IT.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1050 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Komunikacja | USB |
| Komunikacja | Serial Port (RS-232) |
| Kolor | Czarny |
| Typ obudowy | Tower |
| Wymiary | Wysokość: 210 mm Szerokość: 150 mm Głębokość: 410 mm |
| Waga | 15.2 kg |
| Video | |
| Video | |
| Informacje dodatkowe | Specyfikacja środowiskowa: Poziom hałasu: <40 dB Temperatura pracy: 0-35°C Zakłócenia elektromagnetyczne: IEC/EN 62040-2 Zezwolenia: CE, CB report (TUV) |