Producenci
Eaton UPS 5SC 500i 5SC500i
Opis
Eaton 5SC 500 VA Tower
UPS Eaton 5SC zapewnia niedrogie i niezawodne zasilanie dla małych serwerów firmowych. Wypełniając naszą ofertę przodujących na rynku zasilaczy UPS, 5SC jest wyposażony w interfejs LCD przedstawiający w czasie rzeczywistym stan pracy zasilacza i pomiary, dostarcza sinusoidalne napięcie wyjściowe kompatybilne ze współczesnymi z najbardziej czułymi urządzeniami IT.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 500 VA |
| Moc czynna | 350 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Komunikacja | USB |
| Komunikacja | Serial Port (RS-232) |
| Kolor | Czarny |
| Typ obudowy | Tower |
| Wymiary | 150 x 240 x 210 mm |
| Waga | 6.6 kg |