Producenci
Eaton UPS 5SC 750i 5SC750i
Opis
Eaton 5SC 750 VA Tower
UPS Eaton 5SC zapewnia niedrogie i niezawodne zasilanie dla małych serwerów firmowych. Wypełniając naszą ofertę przodujących na rynku zasilaczy UPS, 5SC jest wyposażony w interfejs LCD przedstawiający w czasie rzeczywistym stan pracy zasilacza i pomiary, dostarcza sinusoidalne napięcie wyjściowe kompatybilne ze współczesnymi z najbardziej czułymi urządzeniami IT.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 750 VA |
| Moc czynna | 525 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Komunikacja | Serial Port (RS-232) |
| Komunikacja | USB |
| Kolor | Czarny |
| Typ obudowy | Tower |
| Wymiary | 150 x 340 x 210 mm |
| Waga | 10.4 kg |
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1, UL 1778 |
| Video | |
| Video |