Producenci
Eaton UPS 91PS-10(10)-1x9Ah MBS 91PS10MBSI
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10 kW |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 1 x Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 335 x 750 x 950 mm |
| Waga | 73 kg |
| Video | |
| Video |