Producenci
Eaton UPS 93PX 15 kW RT 9U Netpack 93PX15KIRTN
Opis
Eaton 93PX 15 kW RT9U Netpack. Zawiera 15 kW moduł mocy, 1 zestaw EBM, kartę sieciową i zestawy szyn.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 15 kVA |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Napięcie | 415 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (Serwisowe) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 157.9 kg |