Producenci
Eaton UPS 9PX 12Ki 6Ki Redundant Rack/Tower 9U + Netpack
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 12 kVA |
| Moc czynna | 10800 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oprogramowanie | Eaton Intelligent Power |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (Serwisowe) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 390 x 440 x 685 mm |
| Waga | 106 kg |
| Video | |
| Video |