Producenci
Eaton UPS 9PX 5000i RT3U HotSwap 9PX5KiBP
Opis
Eaton 9PX 5000i HotSwap
UPS Eaton 9PX zapewnia energooszczędną ochronę zasilania dla małych i średnich centrów przetwarzania danych, serwerowni i infrastruktury obiektów. Zapewniając ochronę o podwójnej konwersji, przy mniejszym o 40% zużyciu energii i większej o ponad 28% mocy rzeczywistej, 9PX jest idealnym zasilaczem UPS dla managerów IT i zarządzających budynkami, którzy są zainteresowani mniejszymi kosztami energii i poszukują rozwiązań ochrony zasilania następnej generacji.
Link do specyfikacji: http://powerquality.eaton.com/9PX5KiBP.aspx?CX=65
Dane techniczne
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Moc czynna | 4500 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne | - Energooszczędność |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Poziom hałasU: < 45 dB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 440 mm |
| Waga | 48 kg |
| Pozostałe parametry | - Korekcja współczynnika mocy PFC |
| Video | |
| Video |