Producenci
Eaton UPS 9PX 8000i RT6U HS Netpack 9PX8KiRTNBP
Opis
Eaton 9PX 8000i RT6U HotSwap Netpack
UPS Eaton 9PX zapewnia energooszczędną ochronę zasilania dla małych i średnich centrów przetwarzania danych, serwerowni i infrastruktury obiektów. Zapewniając ochronę o podwójnej konwersji, przy mniejszym o 40% zużyciu energii i większej o ponad 28% mocy rzeczywistej, 9PX jest idealnym zasilaczem UPS dla managerów IT i zarządzających budynkami, którzy są zainteresowani mniejszymi kosztami energii i poszukują rozwiązań ochrony zasilania następnej generacji.
Link do specyfikacji: http://powerquality.eaton.com/9px8kirtnbp.aspx?cx=65&GUID=FBA65C42-7C0E-4C90-87F8-CC1E06B84817
Dane techniczne
| Moc pozorna | 8 kVA |
| Moc czynna | 7200 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne | - Energooszczędność |
| Oprogramowanie | Eaton Intelligent Power Software |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe | - Poziom hałasu: <48 dB |
| Akcesoria w zestawie | - UPS 9PX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 440 mm |
| Waga | 84 kg |
| Pozostałe parametry | - PFC (korekcja współczynnika mocy) |
| Video | |
| Video |