Producenci
Eaton UPS Eaton 3S 550F 550VA/330W 6x FR, USB
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 550 VA |
| Moc czynna | 330 W |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 284 V |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/E |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie | Podręcznik użytkownika |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 86 x 140 x 325 mm |
| Waga | 3.2 kg |
| Video | |
| Video |