Producenci
Eaton UPS Eaton 9SX 6000I 6000/5400 Tower On-line
Opis
UPS Eaton 9SX 6000I 6000/5400 Tower On-line
Dane techniczne
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 5400 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymiary | 575 x 244 x 542 mm |
| Waga | 65.5 kg |
| Video | |
| Video |