Producenci
Eaton UPS Ellipse PRO 650 IEC ELP650IEC
Opis
Eaton Ellipse PRO 650 IEC
UPS Eaton Ellipse PRO 650-1600 VA jest zasilaczem UPS line-interactive specyficznie zaprojektowanym do ochrony stacji roboczych obsługujących wymagające aplikacje. Ellipse PRO wyróżnia się wyświetlaczem LCD pokazującym w czasie rzeczywistym stan pracy i wyniki pomiarów. Zasilacz posiada także gniazda wyjściowe z funkcją EcoControl, które umożliwiają oszczędność energii nawet do 20% oraz posiada zaawansowany ogranicznik przepięć (ASR), który całkowicie spełnia wymagania normy IEC 616431-1.
Link do specyfikacji: http://powerquality.eaton.com/ELP650IEC.aspx?CX=65
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 400 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 1 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Funkcje specjalne | - Wyświetlacz LCD wskazujący stan pracy i pomiary w czasie rzeczywistym |
| Oprogramowanie | Eaton UPS Companion |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie | - Oprogramowanie na CD |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 260 mm |
| Waga | 6.6 kg |
| Pozostałe parametry | - Do montażu Rack wymagany opcjonalny zestaw ! |