Producenci
Eaton Uchwyt biurkowy Full Motion Flex Arm do monitorów o przekątnej od 13 do 27 cali DDR1327SFC
Opis
Uchwyt biurkowy Full Motion Flex Arm do monitorów o przekątnej od 13 do 27 cali
Umożliwia zamontowanie monitora nad powierzchnią biurka, stołu lub stacji roboczej, aby zwolnić cenne miejsce. Idealny do użytku domowego lub biurowego.
- Pasuje do większości płaskich wyświetlaczy o przekątnej od 13 do 27 cali.
- Regulacja jednym dotknięciem zapewnia wygodne oglądanie
- Obrót o 180° i nachylenie od -15° do +15° zapewniają szeroki zakres ruchu
- Obsługuje do 22 funtów (9,9 kg)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja w poziomie | 15 ° |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 36.50 x 15.98 x 43 cm |
| Waga | 2.69 kg |