Producenci
Eaton Uchwyt biurkowy Full Motion do monitorów o przekątnej od 13 do 27 cali zacisk i przelotka DDR1327S
Opis
Obrotowy/uchylny uchwyt ścienny DWM1327SE zgodny ze standardem VESA umożliwia zamontowanie na ścianie telewizora z płaskim ekranem, monitora lub innego wyświetlacza. Idealny do domu, biura, hoteli, barów i restauracji, pasuje do większości płaskich wyświetlaczy panelowych o przekątnej od 13 do 27 cali. W pełni obrotowe ramię można regulować pod kątem, aby zapewnić maksymalną elastyczność w ustawianiu wyświetlacza w celu dopasowania do otoczenia i poziomu komfortu. Możliwość obrotu o 180° i pochylenia w zakresie od -15° do +15° minimalizuje odblaski i zapewnia wygodne oglądanie pod różnymi kątami. Wytrzymała, całkowicie metalowa rama z odpornym na zarysowania, malowanym proszkowo wykończeniem wytrzymuje obciążenie do 14,9 kg. Jest w pełni zmontowany, co pozwala na szybki montaż na ścianie za pomocą dołączonego sprzętu. Zgodny z wyświetlaczami zgodnymi ze standardem VESA z dowolnym z następujących wzorów otworów montażowych: 75 x 75 mm, 75 x 100 mm, 100 x 75 mm i 100 x 100 mm.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Tablice |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 75 x 100 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 14.9 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 21 x 40.49 x 11.7 cm |
| Waga | 1.21 kg |