Producenci
Eaton Uchylny uchwyt ścienny do telewizorów i monitorów o przekątnej od 60 do 100 cali, z certyfikatem UL DWT60100XX
Opis
Uchylny uchwyt ścienny do telewizorów i monitorów o przekątnej od 60 do 100 cali, z certyfikatem UL
Niskoprofilowy uchwyt do zawieszenia na ścianie płaskiego telewizora, monitora lub innego wyświetlacza. Idealny do kina domowego, sal lekcyjnych, sal konferencyjnych, hoteli, barów i restauracji. Odchyla się, aby zapewnić optymalny kąt widzenia.
- Pasuje do większości wyświetlaczy z płaskim ekranem o przekątnej od 60 do 100 cali.
- Znajduje się poza zasięgiem wzroku, zapewniając elegancki, profesjonalny wygląd
- Możliwość pochylenia od -15° do +15° dla szerokiego zakresu ruchu
- Obsługuje do 158,8 kg
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 60 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 1000 x 800 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 700 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 600 |
| Standard VESA | 900 x 600 |
| Standard VESA | 700 x 500 |
| Standard VESA | 800 x 800 |
| Standard VESA | 600 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 800 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 700 x 600 |
| Standard VESA | 1000 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 1000 x 700 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 600 |
| Standard VESA | 600 x 500 |
| Standard VESA | 400 x 500 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 500 |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Standard VESA | 500 x 300 |
| Standard VESA | 1000 x 600 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 158 kg |
| Regulacja w poziomie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 83.2 x 113 x 113 cm |
| Waga | 7.87 kg |