Producenci
Eaton Wieloportowy adapter USB-C 4K HDMI, port USB-A, GbE, ładowanie PD 60 W, HDCP U444-06N-H4GUBC Czarny
Opis
Wieloportowy adapter USB-C - 4K HDMI, port koncentratora USB 3.x (5 Gb/s), GbE, ładowanie PD 60 W, HDCP, czarny
Dodaje porty 4K HDMI, USB-A, USB-C PD do ładowania i Gigabit Ethernet do tabletu, laptopa, notebooka, smartfona lub komputera PC.
- Przesyła sygnały wideo ze źródeł obsługujących tryb alternatywny USB-C DisplayPort
- Zapewnia jakość obrazu UHD w rozdzielczości do 3840 x 2160 (4K x 2K) przy 30 Hz
- Łączy Cię z przewodową siecią Gigabit Ethernet, gdy Wi-Fi jest słabe lub niedostępne
- Port Power Delivery zapewnia moc wyjściową 20 V 3 A (60 W) do ładowania podłączonego urządzenia
- Port USB-A zapewnia do 5 V 1,5 A (7,5 W) mocy ładowania i przesyłania danych z szybkością 5 Gb/s
- 3-letnia ograniczona gwarancja
Dane techniczne
| Długość przewodu | 11 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14.5 x 80 x 40 mm |
| Waga | 0.05 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|