Producenci
Eaton Wieloportowy adapter USB-C HDMI, port USB 3.2 Gen 1, Gigabit Ethernet, ładowanie PD 60 W, HDCP U444-06N-HGU-C Biały
Opis
Wieloportowy adapter USB-C - HDMI, port koncentratora USB 3.x (5 Gb/s), Gigabit Ethernet, ładowanie PD 60 W, HDCP, biały
Adapter wieloportowy dodaje porty HDMI, USB-A, USB-C PD do ładowania i Gigabit Ethernet do portu USB-C lub Thunderbolt 3 na tablecie, laptopie, notebooku, MacBooku, Chromebooku, smartfonie lub komputerze PC.
- Obsługuje alternatywny tryb USB DisplayPort do przesyłania audio/wideo
- Obsługuje rozdzielczości wideo HD do 1920 x 1080 (1080p) przy 60 Hz
- Obsługuje prawdziwe prędkości sieci Ethernet 10/100/1000 Mbps
- Port USB-C Power Delivery (PD) obsługuje moc wyjściową 20 V 3 A (60 W) do ładowania urządzenia hosta
- Obsługa typu plug and play bez oprogramowania, co zapewnia łatwą i natychmiastową instalację
- 3-letnia ograniczona gwarancja
Dane techniczne
| Długość przewodu | 11 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ C Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 14.5 x 40 x 80 mm |
| Waga | 0.05 kg |