Producenci
Eaton Zasilacz 5SC 750 120V 5SC750
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 750 VA |
| Moc czynna | 525 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 230 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 150 x 210 x 340 mm |
| Waga | 10.4 kg |