Producenci
Eaton Zasilacz 9SX 3000i Tower LCD/USB/RS232
Opis
Zasilacz UPS z podwójną konwersją online 3000 VA/2700 W, wielojęzyczny wyświetlacz LCD, licznik energii, 8 gniazd IEC 10 A + 1 IEC 16 A (2 zarządzalne grupy), gniazdo na opcjonalną kartę zarządzania, USB i porty szeregowe, styki bezpotencjałowe, złącze RPO, oprogramowanie do zarządzania zasilaniem kompatybilne z wirtualnym środowiskiem, baterie wymienialne podczas pracy urządzenia, długi czas pracy awaryjnej z czterema opcjonalnymi modułami EBM.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 30 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 346 x 214 x 412 mm |
| Waga | 33.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|