Producenci
Eaton Zasilacz UPS 91PS-15(15)-15-2x9A h-6 BG51AB206A01100000
Opis
Najniższe koszty utrzymania (TCO)
- Najwyższa sprawność w swoim zakresie mocy, przy ponad 96% sprawności w trybie podwójnej konwersji i do 99% sprawności w trybie oszczędzania energii (ESS)
- Skalowalna architektura i możliwość płacenia w miarę wzrostu (dodawanie kolejnych modułów, aż do 4 jednostek pracujących równolegle) w celu zminimalizowania nakładów inwestycyjnych
- UPS Eaton 91PS i 93PS zapewniają znacznie większe możliwości w mniejszej obudowie, przy powierzchni zaledwie 0,25 / 0,36 m
- Współczynnik mocy równy jedności (1,0) - większa moc rzeczywista
Maksymalna dostępność
- Moduły zasilające mogą być wymieniane lub dodawane w trakcie pracy urządzenia, podczas gdy inne moduły nadal chronią obciążenie Konstrukcja modułowa umożliwia redundancję wewnętrzną (dostępna jest również konfiguracja baterii rozdzielnej)
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe i zabezpieczenie przed prądem zwrotnym (wymagane przez normy i przepisy w każdej instalacji UPS) są zintegrowane, eliminując konieczność projektowania ich w rozdzielni zasilającej i redukując całkowity koszt instalacji. Zasilacze UPS 91PS/93PS i oprogramowanie Eaton Intelligent Power Manager podnoszą niezawodność systemu do wyższego poziomu dzięki połączeniu infrastruktury elektrycznej i informatycznej
Dane techniczne
| Moc pozorna | 15 kVA |
| Moc czynna | 15000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (Serwisowe) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x SNMP port |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 335 x 750 x 1300 mm |
| Pozostałe parametry | Standardowe porty komunikacyjne
Ilość baterii:
|
| Video | |
| Video |