Producenci
Eaton Zasilacz UPS 9PX2200IRT2U 2200VA RT 2U
Opis
Energowydajny zasilacz UPS Eaton 9PX (22003000 W) zabezpiecza zasilanie w małych i średnich centrach danych, serwerowniach i IT. Zapewnia ochronę w trybie podwójnego przetwarzania energii i jest najlepszym w swojej klasie urządzeniem.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 2200 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Rack |
| Wymiary rack | 2U |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymiary | 86,5 x 440 x 605 mm |
| Video | |
| Video |