Producenci
Eaton Zasilacz UPS 9SX 1500i Rack2U LCD/USB/RS232
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1350 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 240 V |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 2 x Terminal |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura robocza: 0 - 40° C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86,5 x 438 x 438 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Video |