Producenci
Eaton Zasilacz UPS 9SX 1500i Tower LCD/USB/RS232
Opis
Zasilacz UPS z podwójną konwersją online 1500 VA/1350 W, wielojęzyczny wyświetlacz LCD, licznik energii, 6 gniazd IEC 10 A (2 zarządzalne grupy), gniazdo na opcjonalną kartę zarządzania, USB i porty szeregowe, styki bezpotencjałowe, złącze RPO, oprogramowanie do zarządzania zasilaniem kompatybilne z wirtualnym środowiskiem, baterie wymienialne podczas pracy urządzenia, długi czas pracy awaryjnej z czterema opcjonalnymi modułami EBM.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1350 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 50 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 252 x 160 x 437 mm |
| Waga | 18.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Video |