Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny 3S 850 FR 3S850F 850VA 510W
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc czynna | 510 W |
| Architektura UPS-a | off-line (standby) |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 8 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 86 x 170 x 335 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Video | |
| Video |