Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny 5P 850i Rack 1U Netpack G2 850VA/680W
Opis
5P850IRNG2 UPS Eaton 5P, 850 VA, 680 W, wejście: C14, wyjścia: (4) C13, rack, 1U, karta sieciowa
- System automatycznej regulacji napięcia (AVR)
- Ochrona zasilania dla zastosowań o wysokiej gęstości: tylko 1U
- Energooszczędność, redukcja kosztów energii i chłodzenia
- Czysta sinusoida na wyjściu
- Kompatybilność ze środowiskami wirtualnymi (VMware, Hyper-V, Citrix Xen, Redhat)
- Pełna integracja z oprogramowaniem Eaton Brightlayer Software suite
- 1 port USB + 1 port szeregowy
- Technologia zaawansowanego zarządzania bateriami (ABM+) zwiększająca żywotność baterii oraz poprawiająca dokładność przewidywania żywotności
- Wyświetlacz graficzny LCD nowej generacji
- Baterie wymienialne podczas pracy urządzenia
- Zdalny restart i optymalizacja czasu podtrzymania dzięki 2 zarządzanym grupom gniazd
- Karta sieciowa w zestawie
Dane techniczne
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc czynna | 680 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Napięcie | 6 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | System automatycznej regulacji napięcia (AVR) |
| Funkcje specjalne | Automatyczny test baterii |
| Oprogramowanie | Eaton Brightlayer Software suite |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x Terminal |
| Wymagania środowiskowe | Wilgotność względna: 0-90%, bez kondensacji |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 509 x 43.2 x 438 mm |
| Waga | 13.7 kg |