Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny 5PX 1000i RT2U G2 1000VA / 1000W
Opis
Zasilacz UPS Eaton 5PX Gen2 1000 VA
Wyjątkowa wydajność, łatwość zarządzania i możliwości dla menedżerów IT.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 1000 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 438 x 448 x 85.5 mm |
| Waga | 19.6 kg |
| Pozostałe parametry | 1 USB port + 1 mini-terminal block for Remote ON/OFF + 1 mini-terminal block for Remote Power OFF + 1 mini-terminal block for output relay |
| Certyfikaty |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata po rejestracji |
| Video | |
| Video |