Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny 5PX 2200i RT2U G2 2200VA / 2200W
Opis
Zasilacz UPS Eaton 5PX Gen2 2200 VA
Wyjątkowa wydajność, łatwość zarządzania i możliwości dla menedżerów IT.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 2200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 438 x 603 x 85.5 mm |
| Waga | 28.2 kg |
| Pozostałe parametry | 1 USB port + 1 serial RS232 port + 1 mini-terminal block dla Remote ON/OFF + 1 mini-terminal block dla Remote Power OFF + 1 mini-terminal block |
| Certyfikaty |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata po rejestracji |
| Video | |
| Video |