Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny 9E UPS, 1000 VA 800W 9E1000I
Opis
Zasilacz awaryjny Eaton 9E UPS, 1000 VA, 800 W, wejście: C14, wyjście: 4 x C13, wieża
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 800 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie | Intelligent Power Editions |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 356 x 228 x 144 mm |
| Waga | 9.5 kg |
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry | Gniazdo na opcjonalną kartę komunikacyjną: Network-M2, ModBus-MS lub Relay-MS |
| Video | |
| Video |