Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny 9PX 3000i RT3U Marine 9PX3000IRTM
Opis
Zasilacz awaryjny 9PX3000IRTM 9PX Marine UPS
- 3000 VA, 3000 W
- Wejście: C20
- Wyjścia: (8) C13, (2) C19
- Szafa rack/wieża, 3U
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 3000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Rack |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x Terminal |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 48.5 x 13 x 44 cm |
| Waga | 27.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|