Eaton Zasilacz awaryjny 9PX 3000i RT3U Marine 9PX3000IRTM
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Eaton
Kod produktu: 1_957833
Opis
Zasilacz awaryjny 9PX3000IRTM 9PX Marine UPS
  • 3000 VA, 3000 W
  • Wejście: C20
  • Wyjścia: (8) C13, (2) C19
  • Szafa rack/wieża, 3U
Dane techniczne
Moc pozorna 3000 VA
Moc czynna 3000 W
Architektura UPS-a on-line double conversion
Kształt napięcia wyjściowego Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 9 Ah
Typ obudowy Rack
Funkcje specjalne
  • Automatyczne wyłączanie
  • Wewnętrzne obejście
Oprogramowanie
  • Oprogramowanie Eaton Intelligent Power Manager
  • Eaton Intelligent Power Protector
Porty zasilania we. IEC-C20
Porty zasilania wy. 8 x IEC-C13
Porty zasilania wy. 2 x IEC-C19
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x Terminal
Wymagania środowiskowe
  • Zakres temperatury: od 0° do 40°C (od 32° do 104°F)
  • Wilgotność względna: 0-96%, bez kondensacji
Akcesoria w zestawie
  • UPS
  • Kabel wejściowy
  • 2 x Przewody wyjściowe IEC-IEC
  • Kabel USB
  • Kabel szeregowy
  • 2 x Wsporniki do montażu 19"