Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny 9SX 8000i RT6U 8000VA/7200W
Opis
Zasilacz awaryjny 9SX8KIRT Eaton 9SX UPS
- Wartość znamionowa: 8 kVA
- Moc: 7,2 kW
- Wejście: stałe okablowanie
- Wyjścia: stałe okablowanie
- Montaż: szafa rack/wieża
- 6U
Dane techniczne
| Moc pozorna | 8 kVA |
| Moc czynna | 7200 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie | Kompatybilne oprogramowanie: Eaton Intelligent Power Manager, Eaton Intelligent Power Protector |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 4 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 70 x 26 x 44 cm |
| Waga | 77 kg |
| Pozostałe parametry | Poziom hałasu: Mniej niż 48 dB w odległości 1 m |
| Video | |
| Video |