Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny UPS 5SC 1500i Rack2U 5SC1500IR + kabel 5MC13-C14
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1050 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 3 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Oprogramowanie | Kompatybilność:
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel 5MC13-C14 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86,2 x 440 x 405 mm |
| Waga | 17.78 kg |