Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny UPS 93PS-15(20)-15-1x9Ah-6 BA51AA206A01100000
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 15 kVA |
| Moc czynna | 15000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 s |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130 x 75 x 33,5 cm |
| Waga | 188 kg |