Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny UPS 93PX15KIPM Eaton 93PX 15kW Power Module
Opis
93PX15KIPM Eaton 93PX 15kW Power Module
- Moduł mocy Eaton 93PX 15 kW, 15 kVA/15 kW
- Do montażu tower lub w szafie rack, 3U
- Konfigurowalne wejście/wyjście 3-fazowe lub 1-fazowe
Dane techniczne
| Moc pozorna | 15 kVA |
| Moc czynna | 15 kW |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Liczba akumulatorów | 0 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 802 x 129 x 438 mm |
| Waga | 24.8 kg |
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry |
|