Eaton Zasilacz awaryjny UPS 93PX15KIPM Eaton 93PX 15kW Power Module
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Eaton
Kod produktu: 1_959195
Opis
93PX15KIPM Eaton 93PX 15kW Power Module
  • Moduł mocy Eaton 93PX 15 kW, 15 kVA/15 kW
  • Do montażu tower lub w szafie rack, 3U
  • Konfigurowalne wejście/wyjście 3-fazowe lub 1-fazowe
Dane techniczne
Moc pozorna 15 kVA
Moc czynna 15 kW
Architektura UPS-a on-line
Liczba faz na wejściu 3 (400V)
Liczba akumulatorów 0
Czas podtrzymania (obciążenie 100%) 3 min
Typ obudowy Rack
Typ obudowy Tower
Funkcje specjalne
  • Funkcja automatycznego wyłączania
  • Alarmy dźwiękowe
  • Praca równoległa umożliwiająca większą moc lub redundancję
  • Tryb wyższej wydajności: System ESS
Oprogramowanie
  • Eaton Intelligent Power Manager
  • Eaton Intelligent Power Protector
Akcesoria w zestawie
  • Zasilacz UPS
  • Szybki start
  • Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa
Kolor Czarny
Wymiary
802 x 129 x 438 mm