Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny UPS 9SX 11KiRT 9SX 11000i RT6U
Opis
Zasilacz awaryjny UPS EATON 9SX 11ki
moduł zasilający + moduł akumulatorowy
Zasilacz UPS Eaton 9SX oferuje wysoką dostępność, elastyczność i zaawansowaną ochronę infrastruktury, przemysłu, medycyny, IT, sieci, pamięci masowej i telekomunikacji. Zapewnia ochronę podwójnej konwersji on-line w uniwersalnej obudowe Rack / Tower z wydajnością do 95%.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 11 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 230 V |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne |
|
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 440 x 700 x 260 mm |
| Waga | 86 kg |
| Pozostałe parametry | Pozostałe złącza:
|
| Video | |
| Video |