Producenci
Eaton Zasilacz awaryjny UPS 9SX1500IR + listwa PB6F
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1350 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Oprogramowanie | Kompatybilność:
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Akcesoria w zestawie | Listwa PB6F |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86,5 x 438 x 438 mm |
| Waga | 18.4 kg |