Producenci
Eaton Zestaw promocyjny 9SX1000i + opaska fit FW20
Opis
Zasilacz UPS z podwójną konwersją online 1000 VA/930 W, wielojęzyczny wyświetlacz LCD, licznik energii, 6 gniazd IEC 10 A (2 zarządzalne grupy), gniazdo na opcjonalną kartę zarządzania, USB i porty szeregowe, styki bezpotencjałowe, złącze RPO, oprogramowanie do zarządzania zasilaniem kompatybilne z wirtualnym środowiskiem, baterie wymienialne podczas pracy urządzenia, długi czas pracy awaryjnej z czterema opcjonalnymi modułami EBM.
Dane techniczne
| Separator | Zasilacz 9SX 1000i |
| Separator | Opaska sportowa fit FW20 |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Funkcje |
|
| Czas ładowania | 56 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Pojemność baterii | 90 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 dni |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 21 x 13 x 250 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Waga | 22 g |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 252 x 160 x 387 mm |
| Waga | 14.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Video | |
| Video | |
| Video |