Producenci
Eaton Zestaw promocyjny Listwa EMI B00 + UPS 5SC1500i
Opis
Eaton ePDU 3G Pomiarowe wejścia Zalety
- Możliwość pomiarów na poziomie gałęzi obwodów i faz dla zrównoważenia obciążenia
- Blokada wtyczek eGrip dla gniazd IEC: blokuje wszystkie standardowe wtyczki IEC
- Wysokie bezpieczeństwo z kontrolą dostępu dla użytkownika, ochrona hasłem i konfiguracja SSL dla 1024 lub 2048 bitów
- Oznaczenie kolorami gniazd i gałęzi obwodów dla łatwego zbalansowania podziału obciążenia
- Wyłączniki hydrauliczno-magnetyczne Eaton z ochroną przed przypadkowym wyłączeniem
- Nisko-profilowa obudowa: 52 mm szerokości x 53 mm głębokości w większości modeli
- Temperatura pracy 60 stopni C
- Opcjonalny czujnik temperatury/ wilgotności
- Jednostki standardowe posiadają gniazda typu brytyjskiego, francuskie i Schuko
- Masowa konfiguracja i aktualizacja dostępne poprzez oprogramowanie Intelligent Power Manager
- Monitorowanie na jednym ekranie wielu jednostek ePDU + UPS, stanowiących element łańcucha zasilania, prawidłowe zamykanie urządzeń poprzez oprogramowanie Intelligent Power Manager
- Wyzwalanie zaawansowanych akcji, włącznie z SRM VMware i migracją VM poprzez oprogramowanie Intelligent Power Manager
- HTTP, HTTPS, SSL, Telnet, FTP, SNMP, SMTP, DNS, DHCP, LDAP, RADIUS
- Montaż: zaczepy guzikowe z tyłu i z boku + uniwersalny system montażowy
Dane techniczne
| Separator | UPS 5SC1500i |
| Separator | Listwa EMIB00 |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1050 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 3 |
| Liczba gniazd typu C13 | 36 |
| Liczba gniazd typu C19 | 6 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Montaż | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RS-232 |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x USB |
| Oprogramowanie | Eaton Intelligent Power Protector |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Kolor | Czarny |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Wymiary | 52 x 1829 x 53 mm |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Waga | 4.72 kg |
| Pozostałe parametry | Wtyczka: IEC 60309 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 410 x 210 x 150 mm |
| Waga | 15.2 kg |
| Video | |
| Video | |
| Video | |
| Video |