Producenci
Edbak Adapter obrotowy VWRAT65 do VWPOP65L
Opis
Adapter obrotowy VWRAT65 do VWPOP65L
VWRAT65 to adapter dedykowany do uchwytu VWPOPT65-L. Zapewnia wiele możliwości orientacji ekranu w konfiguracjach wymagających precyzyjnego wyrównania ekranów. Dedykowany jest dla ekranów od 42 do 65 cali w układzie poziomym.
Umożliwia blokadę pozycji obrotu w 7 punktach co 15 stopni.
Dane techniczne
| Pasuje do | Edbak VWPOPT65-L |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Obciążenie (maks.) | 42 kg |
| Kolor | Czarny |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Wymiary | 474 x 152,4 x 4 mm |
| Waga | 2 kg |
| Pozostałe parametry |
|