Producenci
Edbak EWB200 UCHWYT ŚCIENNY MONITORA, STAŁY
Opis
EWB200
Uniwersalny stały uchwyt ścienny do ekranów 40-75 cali
Zaprojektowany został z myślą o praktycznym mocowaniu ekranu do ściany. Dzięki swojej smukłej budowie, EWB200 zapewnia bardzo małą odległość ekranu od ściany, zaledwie 26 mm. Łatwość montażu uchwytu oraz wbudowana poziomica czynią go niezwykle prostym w montażu na różnego rodzaju powierzchniach ściennych. Dzięki zabezpieczeniu przed nieautoryzowanym usunięciem ekranu, EWB200 znajduje zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej czy poczekalniach. Solidne wykończenie, nowoczesny i funkcjonalny design spełnią oczekiwania wymagających użytkowników.
- Odległość od ściany: 26 mm
- Prosty i szybki w montażu
- Poziomica ułatwiająca instalację
- Nowoczesny design
- Możliwość przesunięcia monitora na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
- Odpowiedni do montażu do ściany ceglanej, betonowej, gipsowej, drewnianej
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 800 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 850 x 26 x 470 mm |
| Waga | 1.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|