Producenci
Edbak LWB1 UCHWYT ŚCIENNY
Opis
LWB1
Uniwersalny stały uchwyt ścienny do ekranów 32- 43 cali
Zaprojektowany do mniejszych ekranów o przekątnej do 43 cali. Łatwy w montażu na różnego rodzaju powierzchniach ściennych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na wykorzystanie LWB1 zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych, m.in. w salach konferencyjnych czy poczekalniach.
- Solidne wykonanie zapewnia nośność do 60 kg
- Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem za pomocą śrub
- Śruby do montażu ekranu w zestawie
- Szybka i prosta instalacja
- Możliwość przesunięcia monitora na boki po zawieszeniu na płycie ściennej
- Odpowiedni do montażu do ściany ceglanej, betonowej, gipsowej, drewnianej
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 43 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 540 x 41 x 340 mm |
| Waga | 3.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|