Producenci
Edbak LWB2 UCHYLNY UCHWYT ŚCIENNY TV LFD
Opis
LWB2
Uniwersalny Uchylny Uchwyt Ścienny do ekranów 32-43 cale
Zaprojektowany z myślą o mniejszych ekranach o przekątnej do 43 i wadze do 60 kg. Dzięki licznym otworom montażowym w płycie nośnej, możliwy jest montaż LWB2 na różnego rodzaju powierzchniach ściennych: zarówno betonowych, jak i drewnianych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie LWB2 w różnych pomieszczeniach. Instalacja ekranu na ścianie zwiększa ilość wolnego miejsca w pomieszczeniu, natomiast możliwość pochylania ekranu 12/+6 poprawia komfort oglądania dla użytkownika.
Uchwyt uniwersalny do mocowania ekranów różnych marek
- Solidne i trwałe wykonanie z elementów metalowych, malowanych proszkowo
- Płyta nośna zawiera liczne otwory pozwalające na montaż na powierzchniach betonowych i drewnianych
- Możliwość pochylania ekranu od -12 do +6
- Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem
- W zestawie komplet elementów do montażu ekranu
- Szybki i łatwy montaż
- Możliwość przesunięcia ekranu na boki po założeniu na płytę ścienną przed dokręceniem śrubek zabezpieczających
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 43 '' |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 541 x 77 x 340 mm |
| Waga | 3.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|