Producenci
Edbak Obrotowe ramię ścienne do ekranów 49-65 cali VSM653
Opis
Podwójne obrotowe ramię ścienne do ekranów 49-65 cali VSM653
Podwójne obrotowe ramię ścienne VSM653 dedykowane jest do większych ekranów o przekątnej od 49 do 65. Konstrukcja dostosowana jest do częstych zmian położenia monitora, stanowi więc idealne rozwiązanie dla miejsc, w których monitory często zmieniają swoje położenie. Uchwyt ten zbudowany jest z aluminiowych ramion, wewnątrz których prowadzone są przewody, co zapewnia uporządkowaną instalację i estetyczny wygląd. VSM653 daje możliwość obrotu ekranu w prawo i w lewo o 90° oraz możliwość pochylenia ekranu o +11°, co pozwala na dostosowanie położenia ekranu do oczekiwań użytkownika i zwiększa komfort użytkowania.
- Nowoczesny design i estetyczne wykończenie mocowania ściennego
- Obrót ekranu prawo lewo 90°/ 90°
- Możliwość pochylenia ekranu +11°
- Trwała aluminiowa konstrukcja
- Prowadzenie przewodów wewnątrz ramienia
- Uniwersalny standard VESA
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 49 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 36 kg |
| Regulacja w pionie | 11 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 720 x 700 x 455 mm |
| Waga | 12.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|