Producenci
Edbak Ramię obrotowe do LCD - GD18
Opis
GD18
Obrotowe ramię ścienne do ekranów 10-29 cali
Klasyczny, uniwersalny uchwyt ścienny GD18, dedykowany jest do małych monitorów o przekątnej od 10 do 29. Jego prosta konstrukcja sprawia, że jest szybki i łatwy w montażu na ścianach o rożnej strukturze. GD18 zajmuje małą powierzchnię oraz posiada możliwość ustawienia ekranu w pionie lub poziomie (obrót na głowicy 360°). Uchwyt ma duży wysięg ramion oraz możliwość pochylenia ekranu o +50°, co pozwala na dowolne dostosowanie położenia ekranu i zwiększa komfort użytkowania.
- Solidne wykonanie z blachy o grubości 3 mm malowanej proszkowo
- Regulacja położenia: 3 osie obrotu
- Obrót ekranu pion poziom 360°
- Obrót ekranu prawo lewo 130°/ 130°
- Pochylenie +50°
- Organizacja kabli
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 29 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja w pionie | 180 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 115 x 792 x 228 mm |
| Waga | 2 kg |
| Pozostałe parametry |
|