Producenci
Edbak Ramię ścienne VSM654 obrotowe
Opis
VSM654
Podwójne obrotowe ramię ścienne do ekranów 65-86 cali
Podwójne obrotowe ramię ścienne VSM654 dedykowane jest do ekranów o przekątnej od 65 do 86. Uchwyt ten zbudowany jest z aluminiowych ramion, wewnątrz których prowadzone są przewody, co zapewnia uporządkowaną instalację i estetyczny wygląd. Konstrukcja dostosowana jest do częstych zmian położenia monitora, stanowi więc idealne rozwiązanie dla miejsc, w których monitory często zmieniają swoje położenie. VSM654 daje możliwość obrotu ekranu w prawo i w lewo o 90° oraz możliwość pochylenia ekranu o +11°, co pozwala na dostosowanie położenia ekranu do oczekiwań użytkownika i zwiększa komfort użytkowania.
- Nowoczesny design i estetyczne wykończenie mocowania ściennego
- Obrót ekranu prawo lewo 90°/ 90°
- Możliwość pochylenia ekranu +11°
- Trwała aluminiowa konstrukcja
- Prowadzenie przewodów wewnątrz ramienia
- Uniwersalny standard VESA
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 65 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja w pionie | 11 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 100 mm |
| Wysięg (maks.) | 700 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Maskownice |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 720 x 94 x 455 mm |
| Waga | 15.6 kg |